Toto jsou úspěchy žáku naší školy po celou doby existence této školy (do 4. místa)
 

18. MČR 2014, Strakonice - 17. 5. 2014

 
Kategorie: D1a (děti) do 10 do 13 let, bez kyu
● Michal Lecko 10. kyu - 2. místo

Kategorie: JI2 (junioři) od 13 do 17 let, 9. - 7. kyu
● Marek Sochor 7. kyu - 2. místo

Kategorie: E2 (družstva/embu)
● Lukáš Bernášek, Marek Sochor, Martin Zeman - 2. místo


17. MČR 2013, České Budějovice - 18. 5. 2013

 
Kategorie: D2a (děti) do 12 let, 9. kyu
● Tomáš Weiss 9. kyu - 3. místo

Kategorie: M1 (muži) od 18 do 33 let, od 1. kyu
● Jan Kameník 1. Dan - 3. místo

Kategorie: S2 (senioři) od 34 let, 9. - 7. kyu
● Pavel Eštok 9. kyu - 2. místo

16. MČR 2012, Písek - 19. 5. 2012

 
Bez umístění.

15. MČR 2011, Chomutov - 21. 5. 2011

 
Kategorie: D1 (děti) od 10 do 12 let, bez kyu
● Sebastien Jáchym 10. kyu - 2. místo

Kategorie: D3b (dívky) do 12 let, 7. - 8. kyu
● Kateřina Rosenbaumová 8. kyu - 3. místo

Kategorie: JI2 (junioři) od 13 do 17 let, 9. - 7. kyu
● Lukáš Kyncl 9. kyu - 2. místo
● Filip Trefný 7. kyu - 3. místo

Kategorie: M0 (junioři a dospělí) od 13 let, bez kyu
● Miloš Koucký 10. kyu - 1. místo

Kategorie: M2 (muži) od 18 let, 6. - 2. kyu
● Jiří Fečko 5. kyu - 2. místo

14. MČR 2010, Louny - 15. 5. 2010
 

Kategorie: D3 (děti)
● Filip Berchin 12 let 8. kyu - 2. místo

Kategorie: JI1 (junioři)
● Martin Hartman 15 let 5.kyu - 4. místo

Kategorie: JI2 (junioři)
● Filip Trefný 8. kyu - 2. místo
● Jan Zeman 9. kyu - 4. místo

Kategorie: JY1 (juniorky)
● Stela Chvojková 5. kyu - 4. místo

Kategorie: M2 (muži)
● Jiří Fečko 6. kyu - 3. místo

13. MČR 2009, Hradec Králové - 16. 5. 2009

 
Kategorie: D3 (děti)
● Filip Berchin 11 let 8.kyu - 2. místo

Kategorie: D4 (děti)
● Viktor Greguš 12 let 3.kyu - 4. místo

12. MČR 2008, Plzeň - 10.5.2008

 

Kategorie: D0 (děti) do 12 let, 9.kyu
● Filip Berchin 11 let 9.kyu - 1.místo
● Oskar Trejbal 12 let 9.kyu - 4.místo

Kategorie: D1 (děti) do 12 let, 8.-6.kyu
● Jakub Nový 12 let 7.kyu - 3.místo

Kategorie: D2 (děti) do 12 let, 5.kyu až Dan (chlapci)
● Karel Drábek 10.let 4.kyu - 2.místo
● Viktor Greguš 11 let 5.kyu - 5.místo

Kategorie: Ž1 (ženy) 18 let a více, 6.kyu až Dan + JY1 (juniorky) 13 až 17 let, 6.kyu až Dan
● Jana Krausová 16 let 3.kyu - 2.místo

Kategorie: školy
● V soutěži nejúspěšnějších škol mistrovství – 4.místo

 

11.MČR 2006, Krnov

Kategorie: D2 (děti) do 13 let, od 5. kyu
● Karel Drábek 5. kyu - 1. místo

Kategorie: JI1 (junioři) od 13 do 17 let, od 6. kyu – Dan
● Erik Laurich 1. kyu - 1. místo
● 
Tomáš Palička 2. kyu - 4. místo

Kategorie: JY 1+2 (juniorky) od 13 do 17 let, od 9. – 7.kyu 
● Jana Krausová 6. kyu - 1. místo

Kategorie: školy
● V soutěži nejúspěšnějších škol mistrovství – 3. místo
 

10.MČR 2006, České Budějovice

Kategorie: Junioři
● Martin Hartman - 1.Místo
 

9.MČR 2005, Chomutov


Kategorie: A0 (děti)
● Jakub Herman 9. kyu - 1. místo
● Ondřej Zach 9. kyu - 3. místo

Kategorie: A2 (děti)
● Martin Hartman 5. kyu - 1. místo

Kategorie: A3 (dívky)
● Tereza Vargová 5. kyu - 2. místo

Kategorie: JM1 (junioři)
● Erik Laurich 1. kyu - 1. místo

Kategorie: JW1 (juniorky)
● Jana Krausová 9. kyu - 3. místo

Kategorie: D1 (ženy)
● Dana Dužeková 6. kyu - 4. místo

Kategorie: školy
● V soutěži nejúspěšnějších škol mistrovství – 2. místo

8. MČR 2004, Louny - 8. 5. 2004

Kategorie: A2 (děti)
● Martin Hartman - 2. místo

Kategorie: JW1 (juniorky)
● Tereza Škrabalová - 4. místo

Kategorie: JM1 (junioři)
● Vladimír Sinkule - 2. místo
● Erik Laurich - 3. místo
● Michal Trapek - 4. místo

Kategorie: D1 (ženy)
● Dana Dužeková - 3. místo
● Blanka Hasilová - 4. místo

Kategorie S2 (muži)
● Karel Holderik - 1. místo

Kategorie: školy
● V soutěži nejúspěšnějších škol mistrovství – 2. místo


 

7. MČR 2003, Karlovy Vary - 24. 5. 2003

 

Kategorie: A2 (děti) do 13 let, od 5. kyu
● Erik Laurich 2. kyu - 2. místo

Kategorie: JW1 (juniorky) od 14 do 17 let, od 7. kyu
● Veronika Čechová 2. kyu - 2. místo

Kategorie: JM1 (junioři) od 14 do 17 let, od 7. kyu
● Vladimír Sinkule 2. kyu - 3. místo

Kategorie: D1 (ženy) od 18 let, od 7. kyu
● Blanka Hasilová 2. kyu - 2. místo

Kategorie: S1 (muži) od 18 let, 3. kyu až Dan
● Tomáš Hrnčál 2. Dan - 1. místo

Kategorie: Družstva/Embu
● T. Hrnčál, K. Holderik, P. Popovič - 3. místo

Kategorie: školy
● V soutěži nejúspěšnějších škol mistrovství – 2. místo

 

6. MČR 2002, Krnov - 25. 5. 2002

Kategorie: A2 (děti) do 13 let, od 5. kyu
● Jakub Hlaváč 3. kyu - 1. místo
● Ondřej Vodička 5. kyu - 2. místo
● Erik Laurich 3. kyu - 3. místo
● Tomáš Palička 5. kyu - 4. místo

Kategorie: JW1 (juniorky) od 14 do 17 let, od 7. kyu
● Veronika Čechová 3. kyu - 1. místo

Kategorie: D1 (ženy) od 18 let, 7. kyu až Dan
● Blanka Hasilová 3. kyu - 4. místo

Kategorie: školy
● V soutěži nejúspěšnějších škol mistrovství – 3. místo

 

5. MČR 2001, Kladno

Kategorie: A1 (děti)
● Ondřej Vodička - 2. místo

Kategorie: A2 (děti)
● Vladimír Sinkule - 1. místo

Kategorie: Juniorky
● Veronika Čechová - 3. místo

Kategorie: školy
● V soutěži nejúspěšnějších škol mistrovství – 3. místo

 

4. MČR 2000, České Budějovice

Kategorie: A0 (děti)
● Ondřej Vodička - 4. místo

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one